9 قابلیت مهم دوربین سیم کارتی

دوربین های سیم کارتی - بنر

 دوربین سیم کارتی یکی از سیستم های امنیتی می باشد که شما می توانید در محیط های متنوعی این دوربین را مورد استفاده قرار دهید. این سیستم دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آنها کاربردهای متنوعی دارد و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهید. شما به صورت 24 ساعته می توانید از این دوربین ها برای نظارت در محیط های متنوع استفاده کنید. این نوع از دوربین ها از جمله دوربین های مداربسته ای می باشد که شما می توانید از راه دور آنها را کنترل کرده و از ویژگی های آنها استفاده کنید قابلیت های ویژه ای که دوربین سیم کارتی دارد موجب شده است که امروزه افراد زیادی از این نوع دوربین برای ساختمان های خود و افزایش دادن امنیت ساختمان ها استفاده کنند.

قابلیت های دوربین سیم کارتی

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد این نوع از دوربین ها وجود دارد و شما باید به آن توجه داشته باشید این است که در انواع متنوعی تولید و طراحی می شود. بنابراین شما هر یک از آنها را که نیاز داشته باشد و با نیازهای شما مطابقت لازم را داشته باشد می توانید خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. برخی از مهمترین قابلیت هایی که دوربین های سیم کارتی دارند و در هر یک از انواع آن می توانید این قابلیت های را مشاهده کنید عبارت می باشد از :

فروش انواع دوربین های سیم کارتی در سکرت اسمارت

 

  1. استفاده از سیم کارت متنوع

شما می توانید هر نوع سیم کارتی که در نظر دارید را در این دوربین قرار دهید. اینکه سیم کارت مورد نظر شما اعتباری و یا ایرانسل باشد اهمیت زیادی ندارد و شما می توانید هر یک از آنها را در دوربین قرار دهید. از آنجایی که هر یک از سرویس های اینترنتی را این دوربین پاسخگو می باشد شما می توانید سیم کارت های مختلفی را با سرویس های متنوع اینترنتی درون آن قرار دهید.

  1. امکانات متنوع

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های متنوعی که دوربین های سیم کارتی دارند این است که شما می توانید با استفاده از آنها فیلم برداری فضای مورد نظر خود را انجام دهید. همچنین عکس برداری و یا ضبط صدا از دیگر قابلیت های مهم آن می باشد که شما می توانید از این امکانات هم استفاده کنید. برخی از مدل های پیشرفته تر دوربین سیم کارتی دارای ویژگی تماس صوتی دو طرفه می باشد که شما می توانید از این قابلیت دوربین استفاده نمایید.

  1. مدیریت از راه دور

از دیگر قابلیت هایی که دوربین های سیم کارتی دارند این است که شما می توانید با استفاده از آنها در هر کجا که هستید تصاویر آن فضا که دوربین در آن نصب شده است را مشاهده کنید. بسیاری از افراد از آنجایی که نمی توانند در فضای کاری و یا منزل خود به صورت 24 ساعته حضور داشته باشند از این دوربین ها استفاده می کنند تا بتوانند هر زمان که خواستند تصویر و فیلم آن فضا را مشاهده کنند. امروزه با استفاده از این دوربین ها دیگر سرقت به ندرت اتفاق می افتد، چرا که در صورت مسافرت رفتن هم شما می توانید با استفاده از دوربین های سیم کارتی فضا و محیط مورد نظر خود را به خوبی مشاهده کنید.

سیم کارت مورد نظر شما اعتباری و یا ایرانسل باشد اهمیت زیادی ندارد و شما می توانید هر یک از آنها را در دوربین قرار دهید. از آنجایی که هر یک از سرویس های اینترنتی را این دوربین پاسخگو می باشد شما می توانید سیم کارت های مختلفی را با سرویس های متنوع اینترنتی درون آن قرار دهید.

  1. دوربین دید در شب

دوربین های سیم کارتی مجهز به دوربین دید در شب هستند که شما با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی فضای مورد نظر خود را حتی شب ها که بسیار تاریک است مشاهده کنید. این قابلیت به شما این امکان را می دهند که هر یک از تصاویر آن فضا را بتوانید به وضوح مشاهده کنید. برخی از دوربین هایی که پیشرفته تر هستند، ویژگی دید در شب شان هم بسیار پیچیده تر و خاص تر می باشد.

  1. برنامه ریزی

شما می توانید سیستم هر یک از انواع دوربین سیم کارتی که خریداری می کنید بر اساس نیاز خود برنامه ریزی نماییدو اینکه عملکرد آن خودکار باشد یکی از مهمترین برنامه ریزی هایی می باشد که باید روی آن انجام دهید و دقت داشته باشید که برخی از برنامه ریزی های آن را هم فعال کنید. دوربین مداربسته زمانی به مار شما می آید که بخواهید آن فضا را در نبودن خودتان مشاهده کنید. به همین دلیل بهتر است همیشه برنامه ریزی آن را روشن بگذارید تا به طور خودکار فیلم برداری، عکس برداری و ضبط صدا را انجام دهد.

دوربین های سیم کارتی
نمونه یک دوربین سیم کارت خور

برای تنظیم کردن سیستم برنامه ریزی دوربین های سیم کارتی می توانید با افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا مشورت های لازم را به شما ارائه دهند. فروشگاه سکرت اسمارت متخصصان حرفه ای بسیاری دارد که می تواند به شما در این زمینه راهنمایی های زیادی را ارائه دهد.

بیشتر بخوانید

خرید دوربین مخفی و نکاتی که قبل از آن باید بدانید!

خرید ساعت دوربین دار و نکته های مهم در رابطه با آن

خرید دوربین ورزشی و نحوه عملکرد آن

همه چیز درباره دوربین های سیم کارتی

  1. درگاه حافظه جانبی

هر یک از انواع دوربین های سیم کارتی که شما خریداری می کنید دارای حافظه مشخص شده ای می باشد. قیمت آن بر اساس حافظه آن تعیین می گردد که اگر حافظه داخلی آن بیشتر باشد بدون شک برای خرید باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت کنید. ولی هر یک از انواع آن که پیشرفته و یا حتی ساده که باشد دارای درگاه حافظه جانبی است. شما می توانید حافظه ای را در حجم زیاد و یا مورد نظر خود خریداری کنید و در درگاه اصلی اش قرار دهید تا هر زمان که نیاز بود و حافظه داخلی پر شد، فیلم ها و تصاویر در حافظه جانبی ذخیره شود.

شما باید دقت داشته باشید که هر زمان حافظه داخلی دیگر حجمی برای ذخیره سازی نداشت آن را خالی کنید، در این صورت دیگر نیازی نیست حافظه جانبی درون آن قرار دهید. سیستم دوربین های سیم کارتی  دارای علائم هشدار هستند که زمان پر شدن حافظه داخلی به شما اطلاع می دهند. در این زمینه و آگاهی در مورد حافظه دوربین می توانید با کارشناسان شرکت مشورت کنید.

  1. ابعاد کوچک

یکی از دیگر قابلیت هایی که دوربین های سیم کارتی دارند این است که ابعاد آنها کوچک می باشد. در واقع باید بدانید هر یک از مدل های آن ابعاد بزرگی ندارند و آنها را به طور کلی در ابعاد کوچک طراحی می کنند. به همین دلیل شما می توانید آنها را در هر مکانی که مایل هستید نصب کنید تا بتوانید آن فضا را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که دوربین باید در فضای مناسبی نصب شود تا به خوبی آن فضای و مکان را نشان دهد.

دوربین های سیم کارتی
دوربین های سیم کارتی با قابلیت اتصال به شبکه 4G

 

بدون شک بسیاری از افراد امکان دارد با نحوه نصب دوربین های سیم کارتی آشنایی نداشته باشند و این دوربین ها را به درستی نصب نکنند که در این صورت بهتر است از متخصصانی که در زمینه نصب انواع دوربین های سیم کارتی تخصص دارند کمک بگیرند. متخصصان و نصابان دوربین سکرت اسمارت می توانند به بهترین نحو ممکن دوربین های مداربسته شما را در هر نوع و اندازه ای که باشد در بهترین مکان نصب نمایند.

شما باید دقت داشته باشید که هر زمان حافظه داخلی دیگر حجمی برای ذخیره سازی نداشت آن را خالی کنید، در این صورت دیگر نیازی نیست حافظه جانبی درون آن قرار دهید

  1. براکت های مختلف

دوربین های سیم کارتی براکت های متنوعی دارند که وجود این براکت ها شرایط نصب آنها را بسیار آسان تر کرده است. در واقع شما می توانید با وجود براکت های دوربین، آنها را در هر مکان و شرایطی که لازم است نصب کنید و از مزیت های آنها بهره مند شوید. البته که دقت داشته باشید باید برند های معتبر دوربین های سیم کارتی  را خریداری کنید تا دارای این براکت ها باشد، در غیر این صورت شاید براکت ها را درون آنها مشاهده نکنید.

با محصولات ما بیشتر آشنا شوید :

دوربین مداربسته سیمکارتی بولت V380

دوربین خورشیدی گردون 360 سیمکارتی 4G

دوربین سیمکارتی خورشیدی

  1. باطری داخلی

دوربین های سیم کارتی دارای باطری داخلی می باشند که شما هر زمان نیاز داشته باشید می توانید از این باطری برای کار کردن دوربین استفاده کنید. این دوربین ها به برق متصل می شوند که شما می توانید در صورت نبودن برق از باطری درونی آنها برای فیلم برداری و عکس برداری استفاده کنید. سنسور درونی دوربین های سیم کارتی بسیار حساس می باشند و زمانی که برق سیستم قطع شود به صورت خودکار از باطری درونی استفاده می کند.

با محصولات بیشتر فروشگاه سکرت اسمارت آشنا شوید :

پرفروش ترین محصولات اخیر فروشگاه سکرت اسمارت!

لوازم جانبی

باتری 337 راناتا

۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
در انبار موجود نمی باشد

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی طرح پاک کن

۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

لوازم جانبی

باتری 337 سیزیکن

۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 98 عدد در انبار باقیمانده

از: ۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی ویزا کارت ++ VIP

۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 14 عدد در انبار باقیمانده

از: ۷۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

از: ۷۱۰,۰۰۰ تومان

فقط 20 عدد در انبار باقیمانده

ویژه
۵۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *