5 مرحله برای نصب دوربین سیم کارتی

نصب دوربین سیم کارتی - شاخص

از آنجایی که مزیت های استفاده از دوربین سیم کارتی نسبت به بسیاری از انواع دوربین های دیگر بیشتر است، امروزه از آن استفاده بسیار زیادی می شود و در ساختمان های متنوعی آن را نصب می کنند. لنز به کار رفته شده در این دوربین دارای بهترین کیفیت می باشد و از آنجایی که قیمت آن نسبت به دیگر دوربین های مداربسته بسیار به صرفه تر می باشد خرید آنها نسبت به گذشته بسیار بیشتر است.

شما پس از اینکه یکی از انواع دوربین سیم کارتی را خریداری کردید باید با مراحل نصب آن آشنایی داشته باشید نا به بهترین نحو ممکن آنها را نصب کنید. برخی از افراد مایل هستند که برای نصب آنها از افرادی که تخصص بیشتری دارند کمک بگیرند و برخی از افراد هم خودشان این نوع از دوربین ها را مایل هستند که نصب کنند. برای نصب  این دوربین باید به خوبی با مراحل آن آشنایی داشته باشید که در ادامه معرفی می کنیم.

مراحل نصب دوربین سیم کارتی

نصب کردن دوربین سیم کارتی از آنچه که شما تصور می کنید بسیار آسان تر می باشد و شما نیازی نیست برای نصب کردن آنها نیاز به دانش و تخصص خاصی داشته باشید. بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که دوربین های سیم کارتی به سیستم های پیچیده ای برای نصب نیاز دارند و در نتیجه آن باید هزینه زیادی را پرداخت کنند. در صورتی که کاملا برعکس است و شما به دانش خاصی برای نصب نیاز ندارید. برخی از مهمترین فاکتورهایی که زمان نصب دوربین های سیم کارتی باید باید به آنها توجه داشته باشد و مراحل آنها عبارت است از :

 

دوربین مداربسته سیم کارتی فور جی
دوربین مداربسته با قابلیت اتصال به شبکه فور جی
  1. مرحله اول

در مرحله اول شما باید سیم کارتی را که می خواهید در دوربین های سیم کارتی قرار دهید فعال کنید، در واقع یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد این دوربین ها اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که سیم کارت فعال باشد. در صورتی که سیم کارت شما فعال نیست باید آن را از طریق تیم سیم کارت فروشی که سیم کارت شما متعلق به آن تیم است فعال کنید.

در برخی از انواع دوربین های سیم کارتی که تحت شبکه هستند سیم کارت به خودی خود فعال می گردد. امکان دارد برخی از دوربین های سیم کارتی بخشی که مربوط به سیم کارت می باشد را نداشته باشند که در این صورت باید سیم کارت را به صورت جداگانه خریداری و تهیه کنید. یکی از نکاتی که در مورد این مرحله از نصب دوربین سیم کارتی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به به آن توجه داشته باشید این است که آنت دهی آن را در بهترین موقعیت قرار دهید.

  1. مرحله دوم

در این مرحله باتری و سیم کارت را باید درون دوربین قرار دهید، دقت داشته باشید که جایگاه سیم کارت و باتری باید به درستی باشد. اینکه سیم کارت را در جهت مناسبی قرار دهید اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به خوبی این مورد را بررسی کنید، چرا که در غیر این صورت دوربین به خوبی کار نمی کند. از آنجایی که برق دوربین های سیم کارتی به طور معمول از باتری درونی آنها تامین می شود، به شما پیشنهاد می دهیم که برای جلوگیری کردن از هزینه های اضافی از باتری هایی استفاده کنید که قابلیت شارژ آنها زیاد است و می توانید تا چندین بار از آنها استفاده کنید.

دوربین سیم کارتی

برخی از انواع دوربین های سیم کارتی به پنل خورشیدی مجهز هستند که تنها کافی است درون آنها  سیم کارت را قرار دهید. بنابراین اگر این نوع از دوربین های سیم کارتی را خریداری می کنید نیازی نیست نگران تامین کردن برق آن باشید. برق یکی از مهمترین نیروهایی می باشد که دوربین های مداربسته باید داشته باشند ولی آن دسته از دوربین هایی که نیروی اصلی شان خورشید می باشد به این نیرو نیاز ندارند.

  1. مرحله سوم

در این مرحله شما باید انتخاب کنید که آیا به ویدیو دوربین نیاز دارید که آن را به صورت محلی ذخیره کند و یا اینکه نیاز ندارید، بنابراین بهتر است به خوبی این مورد را مورد بررسی قرار دهید. اگر شما مایل هستید که ویدیو را در دوربین ذخیره کنید باید یک کارت میکرو درون دوربین قرار دهید. محل قرارگیری کارت میکرو مشخص شده می باشد و شما می توانید آن فضا را به خوبی مشاهده کنید. برخی از انواع دوربین سیم کارتی حافظه داخلی زیادی دارند و شما می توانید تنها از حافظه درونی آن استفاده کنید. ما اگر می خواهید حجم زیادی از فیلم ها را در دوربین ذخیره کنید بهتر است از میکرو کارت استفاده نمایید.

دوربین مداربسته سیم کارتی با قابلیت انتقال تصویر

بیشتر بخوانید

خرید دوربین مخفی و نکاتی که قبل از آن باید بدانید!

خرید ساعت دوربین دار و نکته های مهم در رابطه با آن

خرید دوربین ورزشی و نحوه عملکرد آن

همه چیز درباره دوربین های سیم کارتی

  1. مرحله چهارم

در این مرحله باید محل قرارگیری دوربین را در هر نوعی که هستند مشخص کنید. مکانی را که انتخاب می کنید باید بسیار با دقت انتخاب نمایید، چرا که آن مکان باید تحت پوشش شبکه موبایل باشد. در صورتی که دوربین شما تحت پوشش شبکه سلولی است شما می توانید آن را در هر مکانی که مایل هستید نصب کنید. اما شرایط برای دوربین های سیم کارتی به این نحو نمی باشد و باید آنها را به نحو دیگری نصب کنید. اگر شما به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را ندارید بهتر است با افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا آنها بهترین مکان را به شما معرفی نمایند.

دوربین سیم کارتی

  1. مرحله پنجم

در این مرحله باید اپلیکیشن که مربوط به دوربین می باشد را دانلود کنید و دستگاه خود را در هر نوعی که می باشد به آن اضافه کنید. اپلیکیشن های رایگان بسیار زیادی وجود دارد که برای دوربین های سیم کارتی  مورد استفاده قرار می گیرد که شما می توانید به وسیله آن ویدیوهای دوربین مداربسته خود را در گوشی های خود مشاهده کنید. امروزه بسیاری از افراد از گوشی های هوشمند استفاده می کنند که می توانند یکی از این اپلیکیشن ها را روی آن نصب کنند. شما می توانید تصاویر و ویدیوهای آن مکانی که دوربین را در آن فضا نصب کرده اید را به خوبی مشاهده کنید. اینکه در چه مکان و فضایی باشید اهمیت ندارد، تنها اگر اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید می توانید ویدیوها آن مکان را به خوبی و با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

نکاتی برای نصب دوربین های سیم کارتی

تمامی مراحلی که برای نصب کردن دوربین های سیم کارتی معرفی کردیم را باید با دقت بسیاری انجام دهید تا به درستی دوربین ویدیوهای آن مکان را نشان دهد. اگر شما خودتان تخصص کافی در زمینه نصب کردن دوربین ها ندارید می توانید از افراد یکه در این زمینه تخصص بیشتری دارند درخواست نمایید که نصب کردن دوربین ها را برای شما انجام دهند.

دوربین جی اس ام
دوربین مداربسته GSM فور جی

تمامی کارشناسانی که در فروشگاه سکرت اسمارت حضور دارند می توانند به شما مشورت های لازم را برای خرید و نصب دوربین ارائه دهند تا شما بر اساس فضایی که در نظر دارید بهترین دوربین را برای آن فضا خریداری کرده و نصب کنید. فروشندگان زمان خریداری این محصول هر پرسشی که داشته باشید را پاسخ می دهند تا با خیالی آسوده این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

با محصولات ما بیشتر آشنا شوید :

دوربین مداربسته سیمکارتی بولت V380

دوربین خورشیدی گردون 360 سیمکارتی 4G

دوربین سیمکارتی خورشیدی

هر یک از انواع دوربین های سیم کارتی ویژگی های متنوعی دارد و هر یک از آنها هم دارای سیستم های مشخص شده ای می باشد و شما برای خریداری کردن آنها بهتر است به خوبی با ویژگی هایی که دارند آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین نوع آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. تمامی نکاتی که برای نصب این دوربین ها وجود دارد به وسیله کارشناسان رعایت می گردد تا به خوبی دوربین نصب شده شما با بهترین کیفیت تصاویر را نشان دهد. اگر شما اطلاعات زیادی در مورد نصب این دوربین ها و ویژگی هایی که دارند ندارید می توانید با کارشناسان در این مورد مشورت کنید و هر پرسشی که دارید را از آنها بپرسید. در زمینه خرید هر یک از دوربین ها هم به شما مشورت های لازم را ارائه می دهند.

با محصولات بیشتر فروشگاه سکرت اسمارت آشنا شوید :

پرفروش ترین محصولات اخیر فروشگاه سکرت اسمارت!

لوازم جانبی

باتری 337 راناتا

۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
در انبار موجود نمی باشد

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی طرح پاک کن

۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

لوازم جانبی

باتری 337 سیزیکن

۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 98 عدد در انبار باقیمانده

از: ۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی ویزا کارت ++ VIP

۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 14 عدد در انبار باقیمانده

از: ۷۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

از: ۷۱۰,۰۰۰ تومان

فقط 20 عدد در انبار باقیمانده

ویژه
۵۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *