همه چیز درباره دوربین های سیم کارتی

دوربین مداربسته - سکرت اسمارت

 

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از دوربین سیم کارتی به جای دوربین های مداربسته بی سیم استفاده می کنید باید بدانید که انتخاب بسیار هوشمندانه ای نموده اید. استفاده کردن از این نوع دوربین مداربسته برای شما مزیت های بسیار زیادی دارد که همین مزیت ها موجب گشته افراد زیادی از آن استفاده نمایند. از آنجایی که دوربین های مداربسته را برای کار کردن باید به شبکه وصل کنید دشواری های زیادی شاید داشته باشد. اما برای نصب دوربین سیم کارتی تنها از سیم کارت تلفن همراه خود استفاده نمایید و همین امر کار کردن با آن را بسیار آسان تر کرده است، چرا که دیگر بسیاری از افراد امروزه با گوشی های خود کار می کنند. بر این اساس باید بدانید استفاده از این دوربین ها برای مناطقی که اتصال پیدا کردن به اینترنت دشواری زیادی دارد یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید داشته باشید.

کارکرد دوربین سیم کارتی

اگر شما با کارکرد و نحوه عملکرد دوربین سیم کارتی آشنایی ندارید بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تا حد بسیار زیادی افزایش دهید تا بتوانید از تمامی ویژگی های این دوربین استفاده کنید. برای اینکه از این دوربین استفاده کنید باید یک ماژول سیم کارت را در درون دستگاه نصب نمایید. بعد از اینکه این کار را انجام دهید سیگنال های متفاوتی به دستگاه و ایستگاه های نظارتی ارسال می شود. یکی از نکاتی که در مورد کارکرد  دوربین سیم کارتی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که روش استفاده از آن روش وایرلس می باشد.

استفاده از این دوربین ها برای مناطقی که اتصال پیدا کردن به اینترنت دشواری زیادی دارد یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید داشته باشید.

دوربین سیم کارتی
کارکرد دوربین سیم کارتی

شبکه های متنوعی که در اینترنت سیم کارت وجود دارد روی این دوربین به خوبی کار می کند. بر همین اساس به این دوربین ها دوربین های امنیتی نیز گفته می شود. هرچند که باید بدانید برای انتقال دادن تصاویر باید از سیم کارت و یا یک برنامه داده سیم کارتی که پهنای باند آن کافی می باشد برای کنترل کردن ترافیک استفاده نمایید. برای اینکه این نوع از دوربین ها را نصب کنید و بتوانید به خوبی با عملکرد آن آشنایی داشته باشید بهتر است با مشاوران و کارشناسانی که در شرکت ایمن در حضور دارند مشورت کنید تا راهنمایی های لازم را برای نصب و استفاده از این دوربین برای شما مشخص و معرفی کنند.

فواید استفاده از دوربین سیم کارتی

هر یک از دوربین هایی که شما در ساختمان های متنوع خود مورد استفاده قرار می دهید مزیت های بسیار زیادی دارد که باید بدانید دوربین های سیم کارتی هم دارای مزیت های مختلفی هستند. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و فواید استفاده از این دوربین عبارت می باشد از :

  1. نصب آسان دوربین های سیم کارتی

نصب دوربین های سیم کارتی بسیار آسان می باشد و بدون اینکه شما با هیچ مشکلی واه شوید می توانید آن را نصب کنید. البته اگر شما برای بار اول می خواهید این نوع از دوربین ها را نصب کنید بهتر است با مشاوران و متخصصانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت نمایید تا آنها برای شما به بهترین نحو ممکن نصب دوربین را انجام دهند. در واقع باید بدانید نصب این نوع از دوربین ها مانند نصب دوربین های امنیتی از نوع بی سیم می باشد و شما تنها کافی است برای نصب آن چند دقیقه وقت خود را بگذارید تا به راحتی نصب شوند.

به طور معمول دوربین های سیم کارتی به آسانی نصب می شوند

در مرحله بعدی نصب دوربین های سیم کارت دار باید سیم کارت را درون دوربین وارد کنید تا آن را بتوانید در یک مکان مناسب روشن نمایید.  دقت داشته باشید روشن کردن دوربین باید در محیطی مناسب باشد تا بتوانید از آن مکان تمامی محیط مورد نظر خود را مشاهده کنید، در مورد این مسئله هم می توانید با کارشناسان مشورت کنید تا به شما بهترین مکان روشن کردن دوربین را معرفی نمایند. مرحله بعد از آن هم دانلود برنامه و یا نرم افزار می باشد که از طریق تلفن همراه خود باید این برنامه را نصب کنید. اکنون با استفاده از آن برنامه می توانید به دوربین سیم کارتی خود دسترسی کاملی داشته باشید و به خوبی مشاهده کنید چه اتفاقی در نبود شما می افتد.

بیشتر بخوانید

خرید دوربین مخفی و نکاتی که قبل از آن باید بدانید!

خرید ساعت دوربین دار و نکته های مهم در رابطه با آن

خرید دوربین ورزشی و نحوه عملکرد آن

  1. انعطاف پذیری

از دیگر فواید استفاده کردن از دوربین های سیم کارتی این است که آنها انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی خورشیدی و یا باطری به دست می آورند. بر این اساس شما در هر مکانی که مایل باشید می توانید این دوربین ها را وصل کنید. برای نصب کردن این دوربین ها شما به برق نیازی ندارید که همین مورد یکی از مزیت های آن به شمار می رود، همچنین باید بدانید که به وای فای و یا اینترنت هم برای نصب آن نیاز ندارید.

فیلم هایی که در دوربین های سیم کارتی ذخیره می شوند را می توانید در هر جا که مایل هستید مشاهده کنید. با استفاده کردن از سیستم نظارت خانگی وایرلس بدون اینکه به اینترنت وصل باشید می توانید فیلم ها را مشاهده نمایید. یکی از دیگر مزیت های دوربین های سیم کارتی این است که شما می توانید فیلم های زنده آن محیط را بدون اینکه به اینترنت و یا وای فای وصل باشید مشاهده کنید. یکی از نکاتی که در استفاده از این دوربین باید در نظر داشته باشید و به آن توجه کنید این است که باطری دستگاه خود را شارژ کنید، همین دکته را که در نظر داشته باشید می توانید همیشه از آن بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

  1. ایمن و قابل اطمینان
انتقال تصویر از طریق شبکه های همراه تلفن

از دیگر مزیت هایی که در دوربین های سیم کارتی  وجود دارد این است که آنها بسیار ایمن هستند. در واقع باید بدانید هک کردن آنها بسیار دشوار است و هر فردی نمی تواند آنها را هک کند. با اینکه استفاده و نصب کردن این نوع از دوربین مداربسته بسیار ساده و آسان می باشد، باید بدانید که نسبت به دوربین های دیگر بسیار ایمن تر می باشد. برخی از ساختمان هایی که حساسیت بالایی دارند و باید بهترین دوربین امنیتی روی آنها نصب شود می توانند این دوربین را داشته باشند، چرا که تمامی تدابیر امنیتی در مورد این نوع دوربین اندیشیده شده است.

یکی از دیگر مزیت های دوربین های سیم کارتی این است که شما می توانید فیلم های زنده آن محیط را بدون اینکه به اینترنت و یا وای فای وصل باشید مشاهده کنید.

با محصولات ما بیشتر آشنا شوید :

دوربین مداربسته سیمکارتی بولت V380

دوربین خورشیدی گردون 360 سیمکارتی 4G

دوربین سیمکارتی خورشیدی

  1. کیفیت مناسب

کیفیت دوربین های سیم کارتی بسیار عالی و بی نظیر می باشد، برعکس اینکه بسیاری از افراد بر این باور هستند این دوربین کیفیت مناسبی ندارد، باید بدانید کیفیت آن تمامی استانداردهای لازم را دارد.  تنها نکته ای که باید به آن زمان خرید دوربین های سیم کارتی دقت داشته باشید این است که از برندهای معتبر و شناخته شده ای این دوربین را خریداری کنید. برخی از دوربین ها هستند که برندهای شناخته شده ای ندارند و به همین دلیل آنها کیفیت مناسبی هم نخواهند داشت، به همین دلیل آنها را نباید خریداری کنید. دقت داشته باشید باتری دوربین های سیم کارتی بسیار حساس می باشد و به همین دلیل برای اینکه بهترین کیفیت را از دوربین دریافت کنید باید به عمر باتری دقت بسیار زیادی داشته باشید.

  1. قیمت به صرفه

قیمت دوربین های سیم کارتی نسبت به دوربین های دیگر بسیار به صرفه تر می باشد. البته باید بدانید برخی از مدل های پیشرفته آن قیمت بالاتری دارد که برخی از افراد برای ساختمان های حساس خود بهتر است از این دوربین ها استفاده کنید. شایان ذکر است فروشگاه سکرت اسمارت دوربین های مداربسته سیم کارتی را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

برای نصب و استفاده از این دوربین می توانید با کارشناسان و متخصصانی که در شرکت حضور دارند مشورت های لازم را دریافت کنید تا این دوربین را نصب کنید. نسبت به بسیاری از فروشگاه ها و مراکز فروش که دوربین های سیم کارتی را به مشتریان ارائه می دهند این شرکت قیمت مناسب تری را به مشتریان خود ارائه می دهد و به همین دلیل است که روز به روز مشتریان شرکت ایمن در افزایش پیدا می کند و از خرید و نصب این دوربین ها هم رضایت دارند.

با محصولات بیشتر فروشگاه سکرت اسمارت آشنا شوید :

پرفروش ترین محصولات اخیر فروشگاه سکرت اسمارت!

لوازم جانبی

باتری 337 راناتا

۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
در انبار موجود نمی باشد

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی طرح پاک کن

۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

لوازم جانبی

باتری 337 سیزیکن

۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 98 عدد در انبار باقیمانده

از: ۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی ویزا کارت ++ VIP

۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 14 عدد در انبار باقیمانده

از: ۷۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

از: ۷۱۰,۰۰۰ تومان

فقط 20 عدد در انبار باقیمانده

ویژه
۵۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *